Tata Város Nagydíja

Versenyeredmények a trófea, [node:187 link] link alatt olvashatók.

 

 

  • 15:30 - Idomítási bemutató
  • 16:00 - Díjugrató lovasverseny B/4 kategória 125cm-es magasságon
Verseny ideje: 2010.06.26 - 2010.06.26
Típusa: B - kategória
Helyszíne: Tata
# Nevezés lezárása Nevezési díj (HUF) Boxdíj (HUF)
  2010.06.25 18:00 3000 0
Figyelem: A díjak az ÁFA-t nem tartalmazzák!
Rendező neve: Landwirt Kft.
címe: 2890 Tata, Piac tér 1880/16
telefon: 30/275-09-48
fax: 34/380-370
Verseny igazgató: Mátyás László
posta címe: 2890 Tata, Piac tér 1880/16
telefon: 30/275-09-48
fax: 34/380-370
   
Versenybíróság  
Elnök: Biczó Attila (I. osztályú)
Tagok: Korbán Edit (I. osztályú)
  Jónás Melinda (II. osztályú)
   
Melegítőpálya bíró: Suvada János (III. osztályú)
Stílusbíró 1: Korbán Krisztián (Stílusbíró)
Stílusbíró 2: (Gyakorló)
Versenyiroda: Jónás Melinda
Nyitás: 2010-06-26 07:45:00
Telefon: 20/313-7823
E-mail cím: melinda.jonas@freemail.hu
  Méret Talaj
Versenypálya : 50X80 füves
Melegítőpálya : 20X50 füves



Pályaépítő: Korbán Krisztián (4-es szint)
Asszisztens:  
 
Állatorvos: Dr. Kulik Mónika
Telefon: 20/458-92-10
Patkoló kovács: Gölicz József
Telefon: 30/999-01-46

1.vrsz.-B/1a stílusverseny kezdő lovasok

Akadályok:

  • Min. 8 db akadály, 50% 90cm,
  • 50% 100cm, 1db kettes ugrással
  • Iram: 350m/perc
  • Elbírálás: Lovasok stílusbírálata szerint

Indulási sorrend : Gépi sorsorlás

Start Ind Lovas (Igszám) Ló (Rajtszám) Egyesület Kat Startdíj Ló tul.
(2009)
Lovas minősítés
(2009)
Edzők
09:00 1 Szedlacsek Dóra
(45941)

PRECIOUS
(15921)

Kisbábolna LK Kezdő lovas 1000 B/1
sárga
herélt
B/1  
09:02 2 Lukács Zsófia
(46648)
POMPADUR
(72045)
Héregi Baráti Lovas Kör Kezdő lovas 1000 B/1
sárga
kanca
 
Csaszni Barbara Réka
09:04 3 Kurdi Fanni
(46787)
CSILLAG
(72948)
Oroszlányi LSE Kezdő lovas 1000
szürke
kanca
 
Varga András
09:06 4 Domján Petra
(45654)
GRAND
(15493)
Mátyás és Fiai Kft. Kezdő lovas 1000 A/1
pej
herélt
  Benöcz Tamás
09:08 5 Szedlacsek Dóra
(45941)
BEN-HUR
(72873)
Kisbábolna LK Kezdő lovas 1000
z.pej
mén
B/1
 
 

2.vrsz.-B1/c nyitott vrsz.

Akadályok:

  • 8 db akadály, 50% 90cm, 50% 100 / 100cm 1db kettesugrással
  • Iram: jún 30-ig 325 m/perc, júl 1-től 350m/perc
  • Elbírálás: 238.§ 2.2.(egyszeri összevetés)

Indulási sorrend : Gépi sorsorlás

Start Ind Lovas (Igszám) Ló (Rajtszám) Egyesület Kat Startdíj Ló tul.
(2009)
Lovas minősítés
(2009)
Edzők
09:27 1 Vági Nándor
(24000)
KINCSES
(71480)
Pápateszéri SE Nyitott 1000 B/1
pej
kanca
B/3  
09:29 2 Szedlacsek Dóra
(45941)
PRECIOUS
(15921)
Kisbábolna LK Nyitott 1000 B/1
sárga
herélt
B/1  
09:31 3 Klein Mónika
(44364)
FŐKÖTŐ
(17235)
Héregi Baráti Lovas Kör Nyitott 1000 B/2
pej
kanca
B/2
Bronzjelvényes
Wittmann Antal
09:33 4 Domján Petra
(45654)
GRAND
(15493)
Mátyás és Fiai Kft. Nyitott 1000 A/1
pej
herélt
  Benöcz Tamás
09:35 5 Kiss Zsófia
(44376)
CSILLEBÉRC
(72874)
Kisbábolna LK Nyitott 1000
pej
mén
B/2 Tuska Pál
09:37 6 Nagy Viktória
(45883)
GINO
(15444)
Kisbábolna LK Nyitott 1000 B/1
szürke
herélt
B/1 Horváth Gábor
Horváth József
09:39 7 Kovács Imre
(20750)
MARGIT
(12987)
Oroszlányi LSE Nyitott 1000 B/1
sötétpej
kanca
B/1  
09:41 8 Budai Andrea
(44860)
CONTIKI
(16448)
Kisbábolna LK Nyitott 1000 B/1
sötétpej
herélt
B/1  
09:43 9 Németh Krisztina
(44711)
ALL IN
(72004)
Mátyás és Fiai Kft. Nyitott 1000 B/1
fekete
mén
B/1 Benöcz Tamás
09:45 10 Stodola Zoltán
(44804)
REPPER
(72682)
Bábolna SE Lovas Sz. Nyitott 1000
sárga
mén
   
09:47 11 Pap Gabriella
(41255)
RICSI
(14564)
Bábolna SE Lovas Sz. Nyitott 1000 B/2
sárga
herélt
B/2  
09:49 12 Kurdi Fanni
(46787)
CSILLAG
(72948)
Oroszlányi LSE Nyitott 1000
szürke
kanca
  Varga András
09:51 13 Daróczi Nikolett
(42151)
HORATIO
(72816)
Csaszni Lovasudvar Nyitott 1000
sárga
herélt
B/3
Bronzjelvényes
Csaszni Barbara Réka
09:53 14 Vági Nándor
(24000)
KOZMIX
(15834)
Pápateszéri SE Nyitott 1000 B/3
sötétpej
herélt
B/3  
09:55 15 Szedlacsek Dóra
(45941)
BEN-HUR
(72873)
Kisbábolna LK Nyitott 1000
z.pej
mén
B/1  

3.vrsz.-B/2 ifjúsági vrsz.

  • Akadály:
  • Min. 8db 110 / 130 cm
  • Iram: 350m/perc
  • Elbírálás: Stílusverseny+ öv. (indulók 25%-a hiba időre)

Indulási sorrend : Gépi sorsorlás

Start Ind Lovas (Igszám) Ló (Rajtszám) Egyesület Kat Startdíj Ló tul.
(2009)
Lovas minősítés
(2009)
Edzők
10:54 1

Klein Mónika
(44364)

FŐKÖTŐ
(17235)
Héregi Baráti Lovas Kör Ifjúsági 1000 B/2
pej
kanca
B/2
Bronzjelvényes
Wittmann Antal
10:56 2 Nagy Viktória
(45883)
GINO
(15444)
Kisbábolna LK Ifjúsági 1000 B/1
szürke
herélt
B/1 Horváth Gábor
Horváth József

4.vrsz.-B/2 nyitott vrsz.

Akadály:

  • Min. 8 db 110 / 130 cm
  • Vizesárok: Vizestálca (max. 150cm széles), felette ugrással. (Magasság: max. 110cm).
  • Iram: 350m/perc
  • Elbírálás: 238.§ 2.2.(egyszeri összevetés)

Indulási sorrend : Gépi sorsorlás

Start Ind Lovas (Igszám) Ló (Rajtszám) Egyesület Kat Startdíj Ló tul.
(2009)
Lovas minősítés
(2009)
Edzők
11:24 1 Pap Gabriella
(41255)
RICSI 
(14564)
Bábolna SE Lovas Sz. Nyitott 2000 B/2
sárga
herélt
B/2  
11:26 2 Vági Nándor 
(24000)
KOZMIX 
(15834)
Pápateszéri SE Nyitott 2000 B/3
sötétpej
herélt
B/3  
11:28 3 Budai Andrea 
(44860)
CONTIKI 
(16448)
Kisbábolna LK Nyitott 2000 B/1
sötétpej
herélt
B/1  

5.vrsz.-B/3 ifjúsági vrsz.

Akadály:

  • Min. 8db 120/140cm
  • Vizestálca max.150cm felette ugrás,
  • Vizesárok max. 200 cm felette rúd
  • Iram: 350m/perc
  • Elbírálás: 238.§ 2.2.(egyszeri összevetés)

Indulási sorrend : Gépi sorsorlás

Start Ind Lovas (Igszám) Ló (Rajtszám) Egyesület Kat Startdíj Ló tul.
(2009)
Lovas minősítés
(2009)
Edzők
12:37 1 Bagyánszky Gabriella 
(45653)
BÉTÓ 
(13835)
Prosper LK Ifjúsági 1000 B/1
pej
herélt
B/2
Bronzjelvényes
III. osztályú
Benöcz Tamás
12:39 2 Bagyánszky Gabriella 
(45653)
CESANNE 
(71253)
Prosper LK Ifjúsági 1000 A/1
pej
herélt
B/2
Bronzjelvényes
III. osztályú
Benöcz Tamás

6.vrsz.-B/3 nyitott

Akadály:

  • Min. 8db 120 / 140cm
  • Vizestálca, felette ugrással (max. 150cm széles), vagy vizesárok (max. 3m széles).
  • Iram: 350m/perc
  • Elbírálás: 238.§ 2.2.(egyszeri összevetés)

Indulási sorrend : Gépi sorsorlás

Start Ind Lovas (Igszám) Ló (Rajtszám) Egyesület Kat Startdíj Ló tul.
(2009)
Lovas minősítés
(2009)
Edzők
13:02 1

Benöcz Tamás
(34640)

SPURY
(16244)
Mátyás és Fiai Kft. Nyitott 2500 A/1
s. pej
herélt
A/1 III. osztályú  

7.vrsz.-B/4 Nyitott

Akadályok:

  • Min. 8db 125 / 145cm,
  • Vizesárok : max. szélesség 3m, vagy vizestálca, (max 2m széles) fölötte ugrással
  • Iram: 350 m/perc
  • Elbírálás: 238.§ 2.2.(egyszeri összevetés)

Indulási sorrend : Gépi sorsorlás

Start Ind Lovas (Igszám) Ló (Rajtszám) Egyesület Kat Startdíj Ló tul.
(2009)
Lovas minősítés
(2009)
Edzők
13:57 1 Bagyánszky Gabriella 
(45653)
BÉTÓ 
(13835)
Prosper LK Nyitott 3000 B/1
pej
herélt
B/2
Bronzjelvényes
III. osztályú
Benöcz Tamás
13:59 2 Bagyánszky Gabriella 
(45653)
CESANNE 
(71253)
Prosper LK Nyitott 3000 A/1
pej
herélt
B/2
Bronzjelvényes
III. osztályú
Benöcz Tamás